Zaznacz stronę

Ludzie uczynili z jedzenia sztukę. Jedzenie jest już nie tylko czynnością, która podtrzymuje nas przy życiu. Ono też oddziałuje na całe nasze życie. Może oddziaływać negatywnie lub pozytywnie. I to w każdym aspekcie życia – także w sypialni. Dlatego warto wiedzieć, co jeść, by życie intymne było jak najbardziej udane.

  1. Miłość a jedzenie
  2. Afrodyzjaki w diecie
  3. Dlaczego warto wybierać afrodyzjaki?

Miłość na talerzu

Już nawet Starożytni wiedzieli, że jedzenie ma ogromny wpływ na naszą sprawność seksualną. Miłość bardzo często zaczyna się w kuchni – a już na pewno w jadalni. To, co się je, ma ogromny wpływ na atmosferę randki i może sprawdzić, że zakończy się ona w naturalny sposób w sypialni. Dlatego warto jest orientować się, w tym co warto podać na romantyczną kolację, by nie popełnić żadnego faux pas, a przy tym podnieść temperaturę w swojej sypialni.

Naturalne afrodyzjaki

Gdy pomyślisz o naturalnych afrodyzjakach, być może naturalnie przyjdzie ci do głowy czekolada – i bardzo dobrze! To bardzo silny afrodyzjak. Do innych naturalnych afrodyzjaków zaliczane są na przykład steki – to działa zwłaszcza na mężczyzn, bo steki podnoszą poziom testosteronu. Afrodyzjakami są też soczyste brzoskwinie, które rozpalają wyobraźnię już samym wyglądem i zapachem, a przy tym ich soczyste soki rozpalają kobiece libido. Innym pokarmem, który podnosi libido są też krewetki.

Dlaczego warto stosować afrodyzjaki?

Warto jest stosować afrodyzjaki, by subtelnie podnieść temperaturę we własnej sypialni. Dobrze skomponowana kolacja może doskonale wpłynąć na późniejszy rozwój wydarzeń, gdy wstaniecie już od stołu i przeniesiecie się w zacisze własnej sypialni. Wasze libido już po posiłku będzie odpowiednio podniesione, co dobrze na was wpłynie i pozwoli wam oddać się rozkoszy, która może zostać nawet w ten sposób wyniesiona na zupełnie inny poziom.